Priemyselná technológia

Predaj a servis zariadení, vrátane Českej a Slovenskej republiky, celosvetových renomovaných výrobcov, RUF, CFN, MAYFRAN, STROJPLAST, FANUC.

Obnoviteľné zdroje

Predaj fotovoltických komponentov pre výrobu elektriny zo solárnej energie, energetický audit ako pre rodinné domy, tak aj pre polyfunkčné objekty.

Zákazková výroba

Realizujeme rôzne nástrojárske, zámočnícke a kovoobrábacie práce na zákazku podľa dodanej projektovej dokumentácie.

Briketovanie nebezpečných odpadov

Predaj a servis nemeckých hydraulických briketovacích lisov RUF na odpady zo skupiny N (nebezpečné odpady), obsahujúci cenné procesné kvapaliny, t.j. rezné oleje.

Recyklácia batérií a akumulátorov

Predaj a servis spracovateľských liniek na recykláciu rôznych elektrických odpadov (OEEZ), ako sú napríklad Li-Ion batérie, domáce spotrebiče, kde patria chladničky, žiarivky, LCD monitory a fotovoltaické panely.

Filtrácia kvapalín a olejov

Dokážeme v spolupráci so špecializovanou firmou zameranou na tribotechniku a tribodiagnostiku zákazníkom zabezpečiť filtráciu procesných kvapalín ako rezné oleje alebo rezné emulzie.

Lindab

Ponuka stavebných komponentov, strešných systémov a krytín a taktiež vzduchotechniky zahŕňajúc ventilácie a rekuperácie. Riešenia a vysokokvalitné produkty svetovej značky LINDAB.

MVE - ENERGO, s.r.o.

Priemyselná 1/4412
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko