Priemyselná technológia

Predaj a servis zariadení, vrátane Českej a Slovenskej republiky, celosvetových renomovaných výrobcov, RUF, CFN, MAYFRAN, STROJPLAST, FANUC.

Obnoviteľné zdroje

Predaj a montáž fotovoltaických panelov pre výrobu elektriny zo solárnej energie, energetický audit ako pre rodinné domy, tak aj pre polyfunkčné objekty.

Zákazková výroba

Realizujeme rôzne nástrojárske, zámočnícke a kovoobrábacie práce na zákazku podľa dodanej projektovej dokumentácie.

Briketovanie nebezpečných odpadov

Predaj a servis nemeckých hydraulických briketovacích lisov RUF na odpady zo skupiny N (nebezpečné odpady), obsahujúci cenné procesné kvapaliny, t.j. rezné oleje.

Recyklácia batérií a akumulátorov

Predaj a servis spracovateľských liniek na recykláciu rôznych elektrických odpadov (OEEZ), ako sú napríklad Li-Ion batérie, domáce spotrebiče, kde patria chladničky, žiarivky, LCD monitory a fotovoltaické panely.

Filtrácia kvapalín a olejov

Dokážeme v spolupráci so špecializovanou firmou zameranou na tribotechniku a tribodiagnostiku zákazníkom zabezpečiť filtráciu procesných kvapalín ako rezné oleje alebo rezné emulzie.

Lindab

Ponuka stavebných komponentov, strešných systémov a krytín a taktiež vzduchotechniky zahŕňajúc ventilácie a rekuperácie. Riešenia a vysokokvalitné produkty svetovej značky LINDAB.

MVE - ENERGO, s.r.o.

Priemyselná 1/4412
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko