RUF

Spoločnosť RUF Maschinenbau GmbH & Co. KG so sídlom v Zaisertshofene v Nemecku sa začala zaoberať vývojom a výrobou briketovacích hydraulických lisov – hodnotnej recyklačnej technológie takmer pred 40 rokmi.

RUF vyrába briketovacie zariadenie vo svojom závode v Nemecku. Za uplynulé obdobie, bolo pod značkou “MADE IN GERMANY” predaných takmer 5.000 hydraulických briketovacích lisov vo viac ako 100 krajinách celosvetovo.

CFN

C.F. Nielsen je lídrom v mechanickom briketovaní, ktorý je na trhu prítomný už viac ako 130 rokov. CFN vyrába mechanické briketovacie lisy alebo celé briketovacie linky vrátane drvenia, manipulácie a sušenia poľnohospodárskeho odpadu, prípadne drevného odpadu, alebo iných produktov z biomasy, s kapacitou 250 kg / hodinu až do 100 000 ton ročne. Doteraz bolo dodaných viac ako 1 000 strojov do rôznych krajín na všetkých 5 kontinentoch.

Mayfran

Mayfran International je výrobcom pásových dopravníkov na odstraňovanie triesok a procesnej chladiacej kvapaliny ( emulzie alebo oleja ) z obrábacích strojov spolu s papierovými pásovými filtrami a systémami na spracovanie triesok a rezných mazív v kovospracujúcom priemysle. Ako výrobca originálnych zariadení pre výrobcov obrábacích strojov pôsobí Mayfran po celom svete, v rôznych kontinentoch a krajinách ako Spojené štáty, Európa, Japonsko, India okrem iných.

Mayfran International navrhuje, vyrába, inštaluje a vykonáva servis pre trieskové a chladiace systémy pre všetky typy kovoobrábacích strojov, vrátane samostatných a centrálnych filtračných systémov. Výrobné závody pre automobilové lisy na lisovanie šrotu, odpadu a recyklačné nadzemné systémy čerpadiel na triesky a chladiace kvapaliny, odstredivky na triesky, drviče triesok, individuálne čerpacie stanice a centralizované vákuové systémy pre kovové a nekovové kompozitné materiály.

Strojoplast

Slovinský výrobca Strojplast ponúka širokú škálu na mieru šitých baliacich zariadení, ktoré manipulujú s produktmi zákazníka, prepravujú ich, balia vákuovo alebo prípadne do tvarovaných plastových obalov – „blistrov“ a následne ich balia do palety. Tieto zariadenia je možné dodávať ako samostatné riešenia alebo ako zariadenia integrované úplne a bezpečne do existujúcich výrobných liniek zákazníka. Zariadenia si môžu efektívne poradiť s pravidelnými alebo dokonca nepravidelnými tvarmi výrobkov, ktoré sa nachádzajú v rôznych priemyselných odvetviach, napríklad v automobilovom, drevárskom, farmaceutickom alebo potravinárskom priemysle.

FANUC

Japonská spoločnosť FANUC je popredným svetovým výrobcom priemyselnej automatizácie a robotov na svete. FANUC dodáva spoľahlivé zariadenia pre priemyselnú automatizáciu, CNC riadiace systémy, laserové agregáty, kompaktné frézovacie centrá a širokú škálu priemyselných robotov určených aj na paletizáciu drevených brikiet z výroby.

RUF
CFN
mayfran
Strojoplast
CFN

MVE - ENERGO, s.r.o.

Priemyselná 1/4412
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko